Haber

Karayollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarda ulaşım denetimli olarak sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre, TEM Otoyolu Şekerpınar-Orhanlı kavşaklarında kuzey yolunda üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle kuzey yol platformu (İstanbul yönü) trafiğe kapatılacak. Diğer platforma gidiş-dönüş trafik sağlanacaktır.

Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 46-49’u. Üst yapı yenileme ve yol genişletme çalışmaları nedeniyle Ankara-Kahramankazan istikameti trafiğe kapatıldı. Ulaşım Kahramankazan-Ankara’dan gidiş-geliş olmak üzere iki yönlü olarak devam etmekte ve denetlenmektedir.

Muğla-Denizli yolunun 18-20. İmalat çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmında ulaşım çift yönlü olarak yapılmaktadır.

TAG Otoyolu Bahçe-Nurdağı kavşağında yolun 1-5. Deprem hasarlarının onarılması çalışmaları nedeniyle şerit geçişleri yapıldı. Ulaşım çift taraflı olarak ve denetim altında Adana’dan sağlanmaktadır.

Antalya-Alanya devlet yolu 78-131. Yol ortasındaki BSK onarım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve sinyallerine uyması gerekiyor.

Gediz-Kütahya yolunun 14-17. Köprü genleşme derzi çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmında ulaşım her iki tarafta da devam ediyor.

Tokat-Çamlıbel-Sivas yolunun 37-43. Üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmında ulaşım iki yönlü olarak gerçekleştiriliyor.

Kürtün-Torul yolu 16-47. Yolun çeşitli kesimlerinde yapılan eğim temizleme çalışmaları nedeniyle yol kısa süreliğine trafiğe kapatılarak ulaşım tek şeritten denetim altında sağlanıyor.

Balıkesir-İzmir yolunun 2-3. Küçükbostancı Köprüsü’nde genleşme derzi bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmında ulaşım iki yönlü olarak yapılıyor.

Elazığ-Bingöl il sınırı-Bingöl yolunun 28-30. Yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimler altında devam ediyor.

digor-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu