Haber

AK Parti Milletvekili Nazırlı, Keban’daki balık üretim tesislerinde incelemelerde bulundu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, Keban ilçesindeki balık üretim tesislerinde incelemelerde bulunarak, işletmeciler ile görüştü.

Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı’yı ziyaret ederek ilçenin sorunları ve talepleri hakkında bilgi alan Nazırlı, daha sonra Keban Su İşleri Yönetim Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya katıldı.

Toplantıda Keban Kaymakamı Yasin Ardıç, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Tarım ve Orman Bakanlığı Su Ürünleri ve Su İşleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Nuri Yılmaz, Tarım ve Orman İl Müdürü Ali Kılıç, Tarım ve Orman İlçe Başkanı Ziyaddin Seçkin, AK Parti Keban İlçe Başkanı Turgay Toprak ve işletmeciler alabalık üretimi faaliyetinde bulundu.

Sorunların ve taleplerin masaya yatırıldığı toplantının ardından tesislerde incelemelerde bulunan Nazırlı, alabalık üretimi hakkında bilgi aldı.

Nazırlı, Elazığ’ı tarım ve su işlerinde nasıl daha ileri noktalara götürebileceğimizi düşündüklerini ve bu konuda çalışmalara başladıklarını ifade etti. Analiz edilmesi için gerekli çalışmaları başlatacağız.” dedi.

haber-bucak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu